Jammaly | Kosmetika | Mezoterapie

Každé ošetření obsahuje přesné pořadí kroků, ale je možná i individuální domluva, a to taková, která vyhovuje Vám a to s ohledem na Vaše finanční i časové možnosti.

Používané kosmetické přípravky

MAKO BUTTERFLY patří mezi přední české profesionální kosmetiky. Produkuje kosmetické přípravky určené pro péči o pleť a tělo, které se vyznačují nulovým nebo velmi nízkým obsahem konzervačních látek a jsou tak vhodné i pro náročnou péči o velmi citlivou pleť. Receptury vycházejí z nejlepších a nejmodernějších surovin. Účinnost přípravků dále zvyšuje využití nejnovějších vědeckých poznatků, postupů a technologií.

MAKO BUTTERFLY nabízí svým zákazníkům široké spektrum produktů ktere jsou rozdéleny do jednotlivých řad:

  • AcneCare – moderní technologie pro čisticí a klidnící péči o mastnější, problematickou a aknózní pleť. Delikátní péče reguluje tvorbu kožního mazu, zklidňuje, čistí, vyživuje a urychluje regeneraci pokožky. S našimi kvalitními, speciálně vyvinutými přípravky problematická pleť opět nalezne harmonii a svěží vzhled.
  • HydraCell – okamžitá a maximální 24H hydratace, zklidnění a intenzivní péče o suchou a citlivou pleť. Přípravky s bohatým obsahem účinných aktivních látek(kyselina hyaluronova a rýžový protein) pleť ošetří, zklidní a dodají jí optimální hydrataci. Nedráždí ani citlivou pokožku.
  • City Cosmetics – ucelená kosmetická řada vyvinutá se zvláštním ohledem na potřeby moderní ženy, jejíž pokožka je každodenně vystavována vlivům zhoršeného životního prostředí ve městě.Regenerační péče o normální a namáhanou pleť s extraktem z vinné révy. Unikátní kombinace všech složek City Cosmetics pleť ošetřuje, vyživuje, hydratuje a chrání ji před nepříznivými vlivy včetně UV záření.
  • Grace Line – nová revoluční řada zaměřená na zvýšení odolnosti, pružnosti a přirozeného jasu zralé pleti, redukci drobných linek a vrásek. Vitalizační péče o zralou pleť s Rovisome® ACE a mořskými řasami. Žádoucí účinky umožňují nejmodernější technologie kosmetické řady Grace Line.

Kosmetika s ultrazvukovou špachtlí

Ultrazvuková špachtle odstraňuje odumřelé kožní buňky pomocí jemného ultrazvukového peelingu, pomáhá čistit pleť včetně komedonů bez podráždění. Další důležitou funkcí je sonoforéza, tj. zapracování sér, ampulí, kolagenu a gelových masek do hloubky pleti. Pomocí ultrazvuku se zmnohonásobí účinnost látek obsažených v těchto přípravcích.

Ultrazvuková špachtle zanechává pleť osvěženou, omlazenou a jemnou.

Funkce
  • hloubkové čištění
  • peeling
  • sonforéza: zapracování sér a ampulí

Kosmetika s galvanickou žehličkou na vrásky

Galvanická žehlička Syncare Galvanic Care pomáhá vyhladit vrásky a příznivě ovlivňuje hydrataci pleťi. Žehlička navíc až stonásobně zvyšuje účinnost použitých sér.

Ošetření je zcela bezbolestné, aplikuje se na pokožku obličeje, krku a dekoltu, ošetřovat se mohou i hřbety rukou.

Žehličku lze použít na všechny druhy pleti. Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení obličej zeštíhlí a omládne. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti a váčky pod očima. Regeneruje pokožku, hloubkově ji vyčistí, zprůchodní zanesené póry a vytáhne černé tečky.

Prodlužování řas

Prodloužení řas provádím metodou řasa na řasu, kdy si můžete vybrat z různých tlouštěk,délek a růžného zatočení řasy. Touto metodou řasy vypadají přirozeně a při správném zvolení délky a tloušťky nepoznáte, že nějaké řasy máte. Používám řasy norkové, které patří mezi ty nejjemnější a nejlehčí řasy na našem trhu. Díky jejich lehkosti a jemnosti neničí vaše přirozené řasy. Prodloužené řasy jsou možné doplnit velkou barevnou a velikostní škálou kamínků.

Trvalá na řasy

Trvalá na řasy zvýrazní přirozenou linii řas a tím i celého oka. Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásně natočené a viditelné. Trvalá na řasy je určena všem ženám i dívkám. Hlavně však těm, které mají řasy rovné, krátké nebo nevýrazné.

Natočené řasy nám ušetří čas ráno před odchodem do práce. I bez použití řasenky jsou řasy upravené a výrazné. Procedura i s následným barvením trvá 60 minut.

Líčení

Denní líčení

Lehký make-up na zvýraznění kontur za pomocí světlých barev očních stínů, řasenky, jemné tvářenky a lesku.

Večerní líčení

Výraznější make-up náročnějšího provedení, korekce a vyhlazení obličeje, zvýraznění očních línií pomocí sytějších očních stínů, použití očních linek a řasenky. Aplikace výraznější tvářenky pro zvýraznění lícních kostí, kontura rtů a modelace pomocí více odstínů rtěnky. Je možné doplnit kamínky třpytkami a umělými řasami)

Svatební líčení

Skládá ze zkoušky, kdy zvolíme vhodné líčení k šatům a účesu nevěsty. Společně vybereme odstíny, intenzitu a celkový styl líčení. Svatební líčení může být doplněno kamínky, třpytkami, umělými řasami popřípadě je možné natónování dekoltu. Líčení ve svatební den je po dohodě možné uskutečnit přímo u nevěsty. Délka líčení je přibližně 1 hodina. Svatební make-up je specifický tím, že musí být jemný a přirozený, ale zároveň dostatečně výrazný pro fotografii. Velký důraz kladu na dokonalé propracovaní a trvanlivost celkového make-upu.

Foto make-up

Dokonalé líčení před objektiv. Foto make-up má poněkud jiné zákonitosti než běžné líčení. Velký důraz je kladen na podklad, je třeba zvolit vhodné barvy a jejich intenzitu. Při foto make-upu se dělá líčení minimálně o stupeň silnější a s větší krycí schopností, než při běžném make-upu. Profesionální záblesková světla hodně „vypalují“. Jde tak vidět jakákoliv chyba na pleti. Vytvoříme foto make-up dle Vašich požadavků od základního líčení až po zajímavou extravaganci.

Kurz líčení

V našem kurzu se naučíte zvýraznit své přednosti a potlačit nedostatky. Díky barevné typologii zjistíte jaký jste typ, jaké barvy a doplňky používat a kterých se vyvarovat. Naučíme Vás jak se správně líčit a jak si zvolit správný make-up. Po absolvování našeho kurzu si hravě poradíte s líčením pro jakoukoliv příležitost.

Všechny formy líčení jsou podle nejnovějších trendů a metod líčení. Každé líčení je zaměřené na barevnou typologii, typ a tvar obličeje klientky.

Depilace teplým voskem

Pokud Vám nevyhovuje žiletka, ať už z důvodu, že chloupky rostou rychleji a nevyhovují vám ani depilační krémy, možná je dobré zkusit depilaci voskem. Sice je občas až moc přeháněna, ale je to dobrý způsob jak se na dlouhou dobu (cca 3 týdny) zbavit nepříjemných a nežádoucích chloupků.