Jammaly | Kosmetika

Při kosmetickém ošetření pleti bude Vaše pokožka hýčkána profesionální Německou kosmetikou Heitland Cometics a dekorativní kosmetikou Malu Wilz, které se vyznačují vyváženou recepturou a unikátním složením aktivních látek. Našim cílem je zachovat a podporovat přirozenou krásu každé ženy.

Ošetření pleti

Tyto tři ošetření jsou základní ošetření na míru. Je zde zahrnuto ošetření laserem, úprava a barvení obočí případně malá depilace v obličeji.

  • ošetření aknózní pleti
  • základní ošetření obličeje
  • základní ošetření obličeje a dekoltu

Ošetření Forty+

Řada určená pro pleť po čtyřicátém roce věku. Pocítíte, jak Vaše pleť mládne! Inovační ošetřující program s rychle viditelným zlepšením pleťové struktury. Koncept s názvem FORTY+ proti prvním příznakům hormonálního stárnutí pleti okamžitě zlepšuje její stav a vzhled.

* součástí ošetření je úprava obočí případně barvení obočí a malá depilace v obličeji
** součástí ošetření je laserové ošetření

Letní ošetření s kyselinou hyaluronovou

Kůra koncipovaná pro letní měsíce, kdy je pleť nejvíce zatěžována slunečním zářením. Pleť extrémně trpí a je vysušená. Letní ošetření navrátí Vaši pleti sametovou hebkost a svěží mladistvý vzhled. Posílí obranyschopnost a odolnost před škodlivými vlivy životního prostředí a optimalizuje se míra hydratace.

* součástí ošetření je úprava obočí případně barvení obočí a malá depilace v obličeji
** součástí ošetření je laserové ošetření

Ošetření s kmenovými buňkami

Rostlinné kmenové buňky Alpské růže posilují vitalitu Vašich vlastních kmenových buněk. Zůstávají déle aktivní a mohou proto déle zajišťovat přirozenou regeneraci pleti. Ochranné rostlinné látky, jak je například resveratrol zajišťují lepší životní prostředí pro kmenové buňky a prodlužují tak jejich aktivní fázi. Tím zůstává zachována delší schopnost přirozené regenerace pleti - pleť zůstane déle mladá, vitální, pružná a svěží.

* součástí ošetření je úprava obočí případně barvení obočí a malá depilace v obličeji
** součástí ošetření je laserové ošetření

Ošetření Skin Biolift "Botox - Power Lifting"

Účinnost ošetření Skin Biolift se projevuje různými způsoby zároveň. Hlavní aktivní složka Spilanthol získaný z plamatky zelné, prokázal neuvěřitelné výsledky v boji s projevy stárnutí pleti.

Tato aktivní látka pronikne do pokožky a působí na mechanismu svalových vláken, zpomaluje mikrokontrakce a to má pozitivní vliv na kolagenovou síť tvořící tkáň.

Sníží svalové napětí jako jemné lokální anestetikum, tím je okamžitě a viditelně zpevněna povrchová struktura kůže a pleť vyhlazena. Často je účinek přirovnáván k aplikaci botulotoxinu, ale na rozdíl od jiných neurotoxinů zůstávají svaly po aplikaci pružné a mimika obličeje je zachována. Pleť je méně zatěžována je pevnější, vypnutá a hladká.

* součástí ošetření je úprava obočí případně barvení obočí a malá depilace v obličeji
** součástí ošetření je laserové ošetření

Semipermanentní prodlužování řas

Prodlužování řas provádíme metodou řasa na řasu, kdy si můžete vybrat z různé tloušťky, délky a různého zatočení řas. Touto metodou vypadají řasy přirozeně. Používáme řasy norkové, které patří mezi ty nejjemnější a nejlehčí řasy na našem trhu. Díky jejich lehkosti a jemnosti se neničí vaše řasy.

Líčení

  • Denní líčení – Lehký make-up na zvýraznění kontur za pomoci světlých očních stínů, řasenky, jemné tvářenky a lesku.
  • Večerní líčení – výraznější make-up náročnějšího provedení, korekce a vyhlazení obličeje. Zvýraznění očních línií pomoci sytějších očních stínů, linek a řasenky. Aplikace výraznější tvářenky pro zvýraznění lícních kostí, konturace a modelace rtů pomocí rtěnky. Líčení je možné doplnit umělými řasami.
  • Svatební líčení – skládá se z jedné zkoušky, kdy zvolíme vhodné líčení k šatům a účesu nevěsty. Společně vybereme odstíny, intenzitu a celkový styl líčení. Svatební líčení může být doplněno umělými řasami. Líčení ve svatební den je po dohodě možné uskutečnit přímo u nevěsty nebo ve zvoleném kadeřnictví. Svatební make-up je specifický tím, že musí být jemný a přirozený, ale zároveň dostatečně výrazný pro fotografii.Velký důraz klademe na dokonalé propracování a trvanlivost celkového make-upu.

Kurz líčení

V našem kurzu se naučíte přirozeně zvýraznit své přednosti. Naučíme Vás jak se správně líčit a jak si zvolit správný make-up. Po absolvování našeho kurzu si hravě poradíte s líčením pro jakoukoliv příležitost.

Dále nabízíme